The Giggling Tree

The Giggling Tree

Guesthouse The Giggling Tree bestaat sinds 2007 en is opgericht door  het Nederlandse koppel Paulien en Karst. Dit guesthouse is inmiddels een begrip voor veel Nederlandse gezinnen die Yangshuo hebben bezocht; het heeft een ideale ligging niet ver van de rivier, op 5 kilometer van Yangshuo en beschikt over allerlei faciliteiten die prettig zijn voor kinderen.
Zo is er een buitenzwembad, een kleine speeltuin, lounge- en DVD-kamer en een heerlijk restaurant met lokale en Westerse gerechten. Fietsen (eventueel met kinderzitje) kun je huren voor 30,- Yuan per dag.

Het hotel bestaat uit een cluster van boerenhuisje die zijn omgetoverd tot verschillende vertrekken. Wij vonden de sfeer in guesthouse The Giggling Tree erg aangenaam. Hou er rekening mee dat je hier wel ‘tussen de Nederlanders’ kunt zitten, vooral in de zomermaanden tref je er veel landgenoten aan. Al is dit wel wat verminderd sinds The Giggling Tree is overgenomen door de nieuwe eigenaren Richard en Curry. Maar het is een heerlijke uitvalsbasis voor je bezoek aan Yangshuo. Het hotelpersoneel spreekt bovendien goed Engels.

Andere tips in Yangshuo

Outside Inn Hotel

Zhi Hostel